Usługi

  Firma Polcontact działa na rynku od 1982r. Odpowiadając na zmieniające się potrzeby klientów wyspecjalizowaliśmy się w tym czasie w dziedzinie elektrycznych systemów grzewczych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma znajduje się obecnie w czołówce tej branży.
Nasi specjaliści dbają o to, aby dostarczone przez nas kompleksowe rozwiązania spełniły wszystkie potrzeby naszych klientów w całym zakresie oferowanych produktów i usług.

  Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonawstwem elektrycznych systemów ogrzewania zarówno w budynkach mieszkalnych jak również w obiektach przemysłowych. Do tego typu instalacji zaliczamy:

 

  • ogrzewanie podłogowe zarówno bezpośrednie jak i akumulacyjne,
  • ogrzewanie na bazie grzejników konwektorowy, promiennikowych, radiacyjnych i łazienkowych,
  • ogrzewanie piecami akumulacyjnymi dynamicznymi, statycznymi, a także promiennikowo-akumulacyjnymi,
  • ogrzewacze wody pojemnościowe i przepływowe,
  • kurtyny powietrzne,
  • automatykę sterującą od prostych regulatorów i termostatów po złożone systemy i tablice rozdzielcze, w tym domotykę Delta Dore – bezprzewodową automatykę do sterowania alarmem, ogrzewaniem, klimatyzacją, elementami otwieralnymi i oświetleniem.

  Jako jedna z niewielu firm w Polsce od kilkunastu lat projektujemy i wykonujemy specjalistyczne instalacje ogrzewania przeciwoblodzeniowego i przeciwzamrożeniowego: dachów, rynien i rur spustowych, podjazdów, ramp, chodników, schodów, rurociągów, zbiorników, kanałów odpływowych oraz masztów antenowych. Wykonujemy instalacje grzewcze dla hodowli zwierząt i uprawy gleby, ogrzewamy płyty boisk, a także wykonujemy instalację ochrony przeciwzarmożeniowej gleby pod posadzkami chłodni i mroźni przemysłowych.

Wykonujemy również badania termowizyjne, audyty i świadectwa energetyczne.

Tagi: